#9 jei nebutu sunku, nevertintumem gero
Lietus - be jo nesvajotume apie saulę
Mp3
5834
Anonimas
5836
#7 pritariu . ; D
Anonimas
5842
Aš ir su juo nesvajoju apie saulę.
Anonimas
5842
sis paveiksliukas labiau i krusa panasus nei i lietu
Edvardukas
5843
Gyli mintis:)
Anonimas
5844
tai kokia čia demotyvacija?
Anonimas
5844
Kaip ir be to kas nuliudina nebutu tu kurie paguodzia
Anonimas
5844
Man irgi lietus patinka ir daug labiau nei saule, nes nuo jos man galva skauda. ;D
Anonimas
5845
Man patinka lietus, patinka, kai žaibuoja, pasižiūriu į dangų. :)
Inkognito
5845
O jai butu debesuota? Nepagalvojai?
Anonimas
5845
#1 Man ir patinka :)
Anonimas
5845
jis ypatingas.
cigo
5845
...tu keistas...
vikangel
5848
Man patinka lietus. :p
|

