Lietus - be jo nesvajotume apie saulę

2010.06.24 Ramiai
  • 82
14
oras, lietus, saule







Nuotraukos nėra
Mp3 5834    
#9 jei nebutu sunku, nevertintumem gero
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
#7 pritariu . ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Aš ir su juo nesvajoju apie saulę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
sis paveiksliukas labiau i krusa panasus nei i lietu
Nuotraukos nėra
Edvardukas 5843    
Gyli mintis:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
tai kokia čia demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Kaip ir be to kas nuliudina nebutu tu kurie paguodzia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Man irgi lietus patinka ir daug labiau nei saule, nes nuo jos man galva skauda. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Man patinka lietus, patinka, kai žaibuoja, pasižiūriu į dangų. :)
Inkognito 5845    
O jai butu debesuota? Nepagalvojai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
#1 Man ir patinka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
jis ypatingas.
Nuotraukos nėra
cigo 5845    
...tu keistas...
vikangel 5848    
Man patinka lietus. :p
Grįžti į viršų