#9 jei nebutu sunku, nevertintumem gero
Lietus - be jo nesvajotume apie saulę
Mp3
5833
Anonimas
5835
#7 pritariu . ; D
Anonimas
5841
Aš ir su juo nesvajoju apie saulę.
Anonimas
5841
sis paveiksliukas labiau i krusa panasus nei i lietu
Edvardukas
5842
Gyli mintis:)
Anonimas
5843
tai kokia čia demotyvacija?
Anonimas
5843
Kaip ir be to kas nuliudina nebutu tu kurie paguodzia
Anonimas
5843
Man irgi lietus patinka ir daug labiau nei saule, nes nuo jos man galva skauda. ;D
Anonimas
5843
Man patinka lietus, patinka, kai žaibuoja, pasižiūriu į dangų. :)
Inkognito
5844
O jai butu debesuota? Nepagalvojai?
Anonimas
5844
#1 Man ir patinka :)
Anonimas
5844
jis ypatingas.
cigo
5844
...tu keistas...
vikangel
5847
Man patinka lietus. :p
|

