Neabejoju, kad jos važiuoja į McDonalda :D
Lėti ir nutukę 6 - Dar negreitai Lietuvoje
Pauliuzas
5344
Anonimas
5480
pamirsau paminet kad rutina taip pat kelia depresija. reikia kartas nuo karto y savo gyvenima ynest kazka naujo ir neibandyto. ir jeigu dar kazkam kazkas neaisku tai jomajo eikit pas PATIKIMA specialista ir jis jum paaiskins kaip viskas paprastai ir sudetingai veikia. nesikrepkit y bet ka nes bet kas yra suinteresuotas y litus ir padarys del ju bet ka net jeigu tai jum pakenks
Anonimas
5480
matau kaikam kazkas neaisku. kai zmogus neturi ka veikt ir turi per daug pinigu jy pradeda imt depresija. ypac jeigu dar dienu dienom sedi prie tv ar kompo. taigi depresijos apimti zmones neretai issigelbejimo iesko maiste(SKANIAM MAISTE) skanus maistas kelia didely pasitenkinima bet jis tenkina tik kol valgai. taigi zmones valgo valgo valgo ir buna numirsta nes sirdis nebepajegia isvarietkrauja per toky didely organizma... noriu pabrezt stai ka. DEPRESIJA NE LIGA o naturali zmogaus reakcija y neturejima ka veikt. bet kuriam is musu taip butu jeigu mes iki to leistume sau nusirist. is ties nutukima galima lygint su narkotiku vartojimu. taigi kad tos kales tokios storos yra kaltos tik jos pacios ir nebandykit kaltu ieskot kitur.
Anonimas
5485
#12 ir #19 :D:D:D they see her rolling.. they hatin..
Anonimas
5485
she's trolling
Anonimas
5485
American Dream..:D gerai cia skrieja backutes..:D
Anonimas
5489
kodel jus zvenget is storu zmoniu patys tuoi tokeis tapsit
Anonimas
5490
.... i ligonine
Synecdoche
5490
Ne demotyvacija Nr. 15
Anonimas
5491
pamenu..ale vistiek ray slapta tikejaus ;D
Anonimas
5491
10, ne lopas, gerus vids jis kuria, ir tai tik vienam epizodui, juk sakė pats RWJ praeitoj serijoj, kad pavaduos jis jį.
LietuvaiteV
5491
faka parode :D
Anonimas
5492
va pacios kaltos kad nemoka stabdyti ...
Anonimas
5492
kazkoks lopas rwj laida veda :(
Anonimas
5492
they see me trollin!!!
Anonimas
5492
tik faka ir tesugeba parodyt.. daugiau rankos nepakelia...
Anonimas
5492
..i._ aš ir jai rodau
Anonimas
5492
turbut garantijos vizemeliui negavo ;D
zilwis777
5492
kiki17, skaitai mano mintis. :>
kiki17
5492
aš maniau kad melynieji banginiai nykstanti rūšis, o čia pasirodo ir sausumoj išgyvena, matyt gerai prissitaikę...
Anonimas
5492
Bet tokiems zmonems dazniausiai ir su galva buna negerai.
Punceka
5492
Ne modų darbas tau antraštes galvot.
Anonimas
5492
kai nusipeniukslino :D paeit nebegali :D o dar mandrumas .i.
|

