Lenkijoje - Pervažiuot žmogų ir pabėgt yra normalu

2010.08.20 Donaatas
  • 55
22
Lenkijoje







Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
1000 ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
xa,geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Demotyvuoja 100 proc.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Neveltui lenkai :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Fotkė tai nereali, bajeris ahujenas, bet komentaras... Lietuviai nemokat juoko daryt tai ir nedarykit.
Nuotraukos nėra
evut7410 5789    
blem bet rimtai tie lenkai vairuot išvis nemoka kai važiavau su mokykla į čekija pro lemkaja kokius 5 kartus vos avarijos nepadarėm per lenkus :x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Šitas geras.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
#10 Ciulpk... Nei tu toj lenikjoj buves.Lietuvos dar normalus keliai ir vairuotojai palyginus su ten...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
#2 yup
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
ne nu cia geriausias :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Jonava! myliu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
mano miestas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
ne normalu, o saugu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
jau tokia pieva,lenkijoi zmogu partrenk ir nuvaziuok pagaus gausi maziausiai 5metus sedet kalejimo,sukure sita demo visiskas neismanelis lenkijoi istatymai labai ziaurus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
nedidomus sutapimas kad dvi nuorodos i skirtingus straipsnius atsidure viena salia kitos, taip taip zinau, tuoj kas nors sakys pasijuok, bet kad cia nejuokinga :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
is millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com debilas autorius copycat gaidys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
#2 fail at adresas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Demotyvuoja Lenkiją.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Debilai zurnalistai
Jesus 5790    
;D... kietai ;D
kiki17 5791    
million reason why lithuania is the best country to live ;D
Grįžti į viršų