Lekia Lekia - O paskui verkia „ištraukit iš mašinos, ranką skauda"

2012.04.22 sarytia
  • 30
8
avarija







Nuotraukos nėra
Anonimas 4904    
taigi tikri bachurai gali ir patys islipt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5178    
#3 tu atsilupes štoli?
kristal 5178    
#1 #4
Šiaip tai tikrai neturim, nes jūs visišką šūdą keliat, tai ką keliat tą tvirtinam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5178    
Iš dalies teisybė
molotovas 5178    
tas pacias demotyvacijas praleidzia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
Iš bmw galėtų ir netraukt "bachūrų".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
O su lietuviais jau kitaip? Keliu gaideliu visur pilna, o moderatoriai jau visai neturit ka tvirtinti, ar ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
Autoriau, o koks tavo supi*tas reikalas?
Vps neturit moderatoriai ka tvirtint...
Grįžti į viršų