Ledų negausi.

2011.02.20 kiki17
  • 248
40
ledai

: ledai


Nuotraukos nėra
Anonimas 4974    
#2 O, dar vienas šūdas be humoro jausmo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5321    
Man tas pats buvo Turkijoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5341    
kai pardavejas ziaurus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
#17 Cje gjerjas ;@@OO Sjutjinkju vjisjaj njorjs pjas juos ljabjai skajnjus ljedjai, o tjajpj pjatj ju bjybjus ljbajai smjagju cjulpt, njes jie tjojia=e djidjeli ;@***
Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
NEKENČIU TURKŲ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Speju kitaicas ant galo jau maste "I wanna punch you in the dick right now.."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
meistras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
#11 tu gal rasiste nx?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
tas vos neprimyzo kai lauke ledo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
maciau panasu pardaveja turkijoj :D irgi taip stumia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
-Sakyk duok man ledu.
-Nu, duok man ledu.
-Nai ble imk na
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
po sito pasityciojimo jie paskandino perl harbora
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Jo bet yra linksmesniu dalyku su ledais :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
italijoj viskas taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
dbr man seiles bega :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
pažįstamas reikalas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#18 ir nuo to laiko tu draugu nebeturejai
Mivo. 5603    
Kietai :D Gal ir neužsipultų lietuviai, tiesiog būtų įdomu pamatyt ką dar tas ledų bx gali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Uzpiso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Tai padaro ledus dar skanesniu, patikekit tikrai zinau. ;D
Nuotraukos nėra
aferisteee 5603    
man yra taip kroatijoj buve :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Atsimenu viesbutyje tajp ledus dalino priejau , paprasiau , pradejo vaidinti tap ir nuejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Demotyvuoja pirkt ledus pas turkus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
kazin ar cia demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#2 eik nx aborto klaida tu.
Nuotraukos nėra
ViliusK 5603    
#12 Taikliai :D
Nuotraukos nėra
ateb 5603    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Būtų lietuvis,būtų tas pardavėjas jau kentėjęs. ;D
Agniukas 5604    
Tik Japonai gali būti toookie kantrūs ir neparodyti jokių emocijų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Amerikoj jis butu nusautas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
atara saro !!!!! kariciva!
Nuotraukos nėra
nuami 5604    
gerai cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
nei demo nei mo.... bet patinka man savo srities specai...:)
Leezash 5604    
Geras :D
bet po tokio pasityčiojimo, galėtų ir daugiau duoti ledų... :)
Jemmy 5604    
Neištverčiau po 20 sekundžiu čiuju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
o as aurimui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
linksmai:D
Aurimas 5604    
kurwai kinieciui buciau is ledu pises i snuki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
patiko
Grįžti į viršų