joks bairis cia,zmogus kaip zmogus,i savo foto paziirekit juoko daugiau bus
Langas per daug spindi, - bet šiaip foto tai graži.
Anonimas
5112
Anonimas
5227
#8 Tu visai koks urodas esi. Cia tas pats jaigu stori zmones prades saipytis is musu kokie mes ploni
anonimas
5236
jokio pasityčiojimo čia tik aprengtas begemotas stovi kambary ir gėles laiko
Anonimas
5236
jei ce samone,tai sukurk demo apie save kokia nesamone
Anonimas
5236
na aš bent jau manau, kad normali demotyvacija neturi įžeidinėti žmonių :)
Punceka
5236
#4 Pasakyk man, kas tavo nuožiūra yra normali demotyvacija?
Anonimas
5236
Pizdec kaip juokinga. Visokiu zmoniu yra, nereik cia issipisineti, normaliu demotyvaciju nebera cia.
Anonimas
5236
samone tikrai top 1 demo
bluz
5236
Gal nereikėjo taip žiauriai... Gi visi skirtingi ...
Anonimas
5236
isimkit sita, nesamone..
|

