Laisvė... - Šiek tiek dešiniau nuo stabdžio pedalo...

2012.10.21 bujojus
  • 45
8
lasive,automobiliai,sportas,greitis, veza,laisvas, zmogus






Nuotraukos nėra
Anonimas 4994    
#4 Čia ne bemsas( BMW) o Camaro SS
Nuotraukos nėra
Anonimas 4996    
#2 taip :)
24Valandos 4997    
#4 Na šiuo metu dar studijuoju, bet išmanau jau pakankamai nemažai. Ir kiek matau tau yra pernelyg sunku suvokti, kad tai buvo paprasčiausias pašiepimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4997    
Beda kad variklis kelia užtoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 4997    
#3 KA TU ISMANAI APIE MASINAS??? tau jauciu betkoks bemsas tris kibirus ema
24Valandos 4997    
Jo... Pora kibirų benzino tam, kad išvažiuotum iš garažo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4997    
camaro ss?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5000    
Va kur menas , ne taip kaip senajam žemyne viskas po kapotu sugrūsta ir plastmase paslėpta .
Grįžti į viršų