#4 Čia ne bemsas( BMW) o Camaro SS
Laisvė... - Šiek tiek dešiniau nuo stabdžio pedalo...
Anonimas
4994
Anonimas
4996
#2 taip :)
24Valandos
4997
#4 Na šiuo metu dar studijuoju, bet išmanau jau pakankamai nemažai. Ir kiek matau tau yra pernelyg sunku suvokti, kad tai buvo paprasčiausias pašiepimas.
Anonimas
4997
Beda kad variklis kelia užtoja
Anonimas
4997
#3 KA TU ISMANAI APIE MASINAS??? tau jauciu betkoks bemsas tris kibirus ema
24Valandos
4997
Jo... Pora kibirų benzino tam, kad išvažiuotum iš garažo.
Anonimas
4997
camaro ss?
Anonimas
5000
Va kur menas , ne taip kaip senajam žemyne viskas po kapotu sugrūsta ir plastmase paslėpta .
|

