Laiptai - Ir dar sakai, kad tau į penktą aukštą užlipt per sunku?

2010.08.08 OoS
  • 110
50
Laiptai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5010    
Bliat, įrankius viršuj palikau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
zinot kol uzlipciau....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
Nrmli foto pažėkt į šešėlius.
piratas34 5738    
pusę darbos dienos į apčią, pusę į viršų...
Nuotraukos nėra
skeptikas 5770    
cai tia psiekteik pa fotoshopinta bet neesmė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
#36
Ir ką ta tavo nuoroda įrodo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
nu jo. smagu butu cia palakstyt per tuos laiptus, gera treniruote butu. kojas sutvirtinti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Ammm... Nemanot, kad ta "juoda linija" yra KRANAS? Ta prasme, ji baigiasi ties kabliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
kad man leistu čia palaipioti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#40 *atsittraukess 2 metrus nuo namo ...



Tokiu mazvaikiu susirenka ir nepauna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#36 nu blt tu durnas ... jiai fotikas neapima viso kadro .. nx prie ko ta raiska .... ??? tarkim nufotkink 20 auksti nama atsitraukes nuo namo .. ir apimk ir dangu ir zole ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Omg ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Kur kranas joxaidy :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
apie 20 aukštu ;oo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#22 o blet koks tu gudras :D cj nezinai kas yra maksimali rezoliucija?
Paziurek sita foto ou.media.clients.ellingtoncms.com/img/photos/2009/10/11/maranon_komen.jpg tikriausiai suklijuota is 20 foto ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#21 Ta juoda linija jei ka :D krano lynas kvaileli tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
eina naa:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
as visalaika i ta linija ziurejau ir tik kai perskaiciau laiptai pastebejau bajery...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Pzdc ;o
kol čia užlipsi tai puse dienos praeis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
eina sikt kaip aukstai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Kaip tik penktam aukste gyvenu xD Bet retai sunku uzlipti buna;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#28 neskleisk ereziju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#26 loxajobas , nes kalbama apie uzlipimas... kurva va kas renka visokius kubilius!
Hawaii 5798    
bežiūrint ir atsibodo, :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
O kam lipti, jei galima nusileisti su krano lynu ? (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Tokiais sportuot ;D
Užlipt nulipt ":D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#22 no shit sherlock?
Rut. 5799    
Jau kaip nelipčiau tokiais laiptais ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
cia is daug foto 1 padaryta nes fotikas neapima viso vaizdo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
pizdets, photo rimtai suklyjuota, paziurekit i ta juoda linija, kaikur ji ne sujunkta net :D P>S> taip galima padaryt ir be photoshopo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Greit sukit pelės ratelį ir žiūrėkit į ta brūkšnį(lyną) viduryje, pamatysit kaip tiesiai eina ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#18 Turbūt dauguma komentuojančių čia temoka pasakyti "nesveikai" (su visom įmanomom formom) ir "čia fotošopas".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
ė nu, aiškiai matau, fotošopas čia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
pavargau scroll'int žemyn :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#7 JEI FB ATJUNGTAS TAI IR PACIOS DEMO PALAIKINT NEGALI.
aistutielex 5799    
noreciau palaipiot tokiais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#9 komentaro ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Įdomu būtų nulipt jais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
velnias ... iskelk mane su kranu ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
nu koks skirtumas... mintis visvien tokia pat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
cia seip kopecios o ne laiptai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
jei ka tai ir gali " laikint " po demo yra "Patinka"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#7 komentaro negali palaikint kelme
Nuotraukos nėra
Edvinas19 5799    
#5 tu ir gali palaikinti, kelme :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#5 kaip pirstu y.. aky : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#4 Būtų feisbukas - palaikinčiau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#1 atsargiai su tokias komentarais, nes žmonės pamanys, kad "ČIA PHOTOSHOP!!!"
kirvarpa 5800    
suku suku pelytes rateli ir galvoju kada gi pasibaigs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
ziauriai cia fainiai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
kazkokia nesveika foto :D
Grįžti į viršų