Laimės spalvos - Kaip tik taip ir atrodo

2010.09.26 Leezash
  • 96
16
pinigai,eoro,laime,spalvos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#16 Sutinku.
OoS 5745    
Laimė ne piniguose, o neišsenkančiame jų šaltinyje.
Leezash 5745    
Ka dbr zmogus padarytu neturedamas pinigu?
Ogi nepragyventu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
kas sako jog laimė ne piniguose yra kvaili :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
o man laime piniguose nes pvz turi pinigu isskrendi pakeliaut kur nors ne laime?!?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Violetini man !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Kiti dar kitaip vaiborykštę supranta... Vargšiukai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
kas kaip laime supranta, man laime tikrai ne piniguose
povilasq 5747    
#7 ne, kol eurą pasmus įves tai laiko nemaža praeis, greičiau bus "pasaulio pabaiga" nei lito...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
#4 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
#2 gal turejei omeni jei lt nesubires ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
200
100
50
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
P.I.N.I.G.A.I.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Koks grožis ... :(
povilasq 5748    
gay flag... ir pas mus tokie pinigai bus, jei es nesubyrės :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Tai tu nelaimingas zmogus
Grįžti į viršų