arba, paprasčiausiai gali turėti gerą botagą
Laimė - Norėdami suteikti ją vaikui, reikia turėti dvi poras rankų
Intrix
5546
Jezus
5547
tikrai ne:D
Anonimas
5548
cia yra nesamone jeigu tos dvi poros butu vienos lyties tai jokios as laimes nematyciau
Jezus
5548
Punčeka, vaikų užsimanei?:D
Lukis28
5548
bet ne bet kokiu ranku reikia. reikia tik 1 vyro ir 1 moters o ne 2 vyru ar moteru... slykstu. ir kas per pyderai valdzioj sedi, kad tj iteisinti nori???
Spunkyz
5548
nea.;)
Teenagor
5548
nice..
Teenagor
5548
nice..
Anonimas
5548
Savo tėvo net nesu matęs, o gyvenu laimingą gyvenimą, tad čia totali nesąmonė.
Anonimas
5548
gryna tiesa, nuperki suniuka ir laimingas ;D
Anonimas
5548
O kai vaikas auga be vieno iš tėvų,arba yra našlaitis,tai reiškia kad jis niekada laimės nepatirs?
J4L
5549
#3 tu dar permažas suprasti...
Anonimas
5549
#3 gudrasiknis:D
Anonimas
5549
kartjs ne is one.lt kopijavo? :S
Anonimas
5549
tai jeigu tevas arba motina be vienos rankos tai vsio, vaikas ateities nebeturi?
Monakiux
5549
#1 Tikrai taip.
Ger2tja
5549
Didesnės tiesos negali būti.
|

