Blemba retas atvejis :/
Laimė - Kai naktį nebegali užmingti, nes realybė geresnė negu sapnai.
Mr.Gulbius
5610
misspikciurna
5751
būtų geriau jei būtų "Laimė, kai naktį nenori užmigti, nes realybė geresnė negu sapnai". nes užmigt tai gali, bet tikrai nesinori. :)
Anonimas
5751
pz kai teisa ce. man vakar taip buvo. :D
Anonimas
5752
O apie meilę šiaip yra šita mintis?
Anonimas
5753
like like like ;]]]]
Laurucea
5753
#5 Ne Tau vienam taip būna. ;D
Anonimas
5753
hah o man atvirkščiai dažniausiai būna :D
Anonimas
5753
#3 ?!!!! netyčia gal pasispaudė žmogui ne ta raidė,tai jau nemoka rašyt?! beje demotyvacija gera,o tu eik į mokyklą,vaikeli, ir išmok kalbos kultūros.:)
Anonimas
5753
eik geriau į mokyklą, o ne šūdinas neDemotyvacijas kurk, nors rašyt išmoksi.
Anonimas
5753
gers
garbane
5753
geras geras ;)
|

