su demotyvacija sutinku bet foto mane sugraudino iki paširdžių nžn kodė
Labiausiai skauda tada, - kai verki tyliai...
Anonimas
5340
Anonimas
5552
Sutinku su Ruta.....
Anonimas
5573
teisingai Ruta :)
Anonimas
5579
yra vienas dalykas blogesnis uz verkima tyliai... Kai noretum issiverkti, bet negali, asaros nerieda, o sirdy akmuo... fuck it!
Camellis
5579
kai zjb, tokia demotyvacija as patalpinau pries men, bet ji nebuvo patvirtinta :/ tikrai,kad zjb
puukis4
5580
Aš nesuprantu . Žmogus turi būt emo, kad verktų ?
Anonimas
5580
Dabr visi apsiverkime kartu :(
Anonimas
5580
Donatas: esi teisus,as taip pat pasielgciau.
Anonimas
5581
Akvile Jei nenori kad matytu kad verki?
Anonimas
5581
komentatoriai tai irgi turi fantazijos:D
Anonimas
5582
Kaip graudina ;(
Anonimas
5582
Kokia foto grazi.
Akvile
5582
Tai gal tada verk garsiai, mažiau skaudės?
Anonimas
5582
Man šuniuko nuotrauka labai graži ir jaudinanti....
Anonimas
5582
man kaip tik ryte snd krit asara tyliai , tai tu nori pasakyt kad as emo . pajausk gyvenima zmogau
Anonimas
5582
Labai grazi suniuko foto
Teenagor
5582
emotyvuok toliau, bet tik ne Demotyvacija.lt ;) inginity -
Anonimas
5582
#10 oh shit i read you're comment and wasted 5 seconds of my life
ievukas16
5582
netiesa
Dywa
5582
#9 o kas sakė kad autorius jausmus lieja? gi nebūtinai ji turi juos liet.
Anonimas
5582
oh shit, I got emotivated
Anonimas
5582
#8 Paaiskink, uz ka reikia gerbti, jei net nesupranta, kas yra demotyvacija, ir nesuvokia, koks yra sio tinklapio tikslas. Virtuoli aplinka tikrai ne ta vieta , kur reikia savo bedas, problemas lieti. Zmones isrieksdami nuomone bando sustabdyti tokiu "demotyvaciju" kurima.
Dywa
5582
jūs irgi esat kaikurie neprotingi, jei nepatinka demo, tai nebūtina čia emo arba šūdais vadinti. Eikit į kitas skiltis ir žiūrėkit savo linksmas demo ir bus tvarka. O ką kad jūs čia pakomentuosit, pažeminsit būsite geresni? Nė velnio. Gerbkit ir kitus, o jei neturit pagarbos tai išvis ko čia lankotės?
Anonimas
5582
oj sitaj emotyvacijai nlb limpa sitas nu ok ,''labiausiai skauda tada ,kaj nesikes 4 dienas ejni sikti''
Anonimas
5582
''tas garsas kai pasikus y tualeta nukrenta sudas ir aptasko tau subine''
belieber
5582
is dalies pritariu siai demo ;D
Dawg
5582
Dar viena šū**** EMOtyvacija
Aurisss
5582
Tegyvuoja emotyvacijos
Anonimas
5582
arba šiki garsiai irgi skauda šikna
Anonimas
5582
CRY EMO CRY!!!!
|

