LABAS VAIKI - ar aš atrodau išalkęs?

2010.11.08 Serbetas
  • 184
12
LABAS VAIKI







Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
sakes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
griesti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
krc gal netrukdyk pistis ir susidegink??
micalota 5702    
geras paveiksliukas o demo tai kartojasi.....
Nuotraukos nėra
Serbetas 5705    
na nera tai demotyvacija bet labai panasu o vienaip ar kitaip dauguma man pritars kad geriau paveiksliukas pakeliantis nuotaika nei eiline demotyvacija kuri kartojasi :)
Keubojus 5705    
Daug siame tinklalapyje jau yra ne demotyvaciju, o tiesiog "juokingu" paveiksliuku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
kame čia demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
cia viskas ne taip kaip atrodo...
Rocknroll 5705    
jauciu paskui ta vaika kengura nuspyre xD
piratas34 5706    
tėvai pamatė, kad kengūrinas 'darbuojasi':
- eik, pašerk žvėrelį, įdėsim nuotrauką į internetą.
Nuotraukos nėra
doviss1 5706    
kaip dabar kengurai jaustis?
Nuotraukos nėra
Atomaz 5706    
net pasimylet vaikas neleidzia :D
Grįžti į viršų