Labas, aš Andrius! - NEXT!!!

2011.12.04 londont1
  • 79
8
Labas, aš Andrius!







Nuotraukos nėra
Anonimas 3304    
Spameriui. Ką Kubilius daro, kokios jo pareigos? Pareigos MP buvo, o ką jis daro? Ogi žlugdo Lietuvą
Nuotraukos nėra
Anonimas 4995    
Ka Kubilius padare? Suzlugde smulku ir vidutini versla Lietuvoje, todel zmones ir emigruoja, nes neimanoma uz maza versla issimoket, o kadangi jie emigruoja ir kapitalas plaukia i uzusieni, reikia atimineti is pensininku ir motinu ismokas. Not bad, Kubiliau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
#5 :D
Spameris 5320    
O jūs bent žalią supratimą turit ką Kubilius daro, kokios jo pareigos, ką jis nuveikė? Per savo kadenciją vyriausybėje jis daugiau gero davė Lietuvai nei jūs duosit per savo 10 gyvenimų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
Šiandien klausiausi :"kubilas"niekada į akis nežiūri...ar matėt kaip jį rodo TV?Taip mintyse permečiau vaidzelius iš TV-tikrai gi !Sakyčiau,kad skraido padebesiais...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
Vaikai nieko nesuprasdami stumia ant kubiliaus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
Savaites demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
Pz :D
Grįžti į viršų