labas rytas
LABANAKT
Anonimas
5360
Anonimas
5497
lol boss
Anonimas
5497
cie geras
Anonimas
5498
o norvegijoj uodu nera! :D
Anonimas
5500
Pz Jis mane šįryt pažadino
Anonimas
5500
wa wa :D wa tokia musu naktis
Vilius_4_eminem
5501
Geriausia mintis būtų užsidaryti langą prieš einant miegot, jei baisiai trukdo.
Anonimas
5501
Žymės: uodai, jobani, neduoda, miegot
sima48
5502
kiekviena nakti (>.<)
mirazas
5502
nelaime
supahh
5502
Salduku.
Anonimas
5502
Net uodai angijoj sotus.. O lietuvoj net žmonės nesotus..
zilwis777
5502
bzzzzz
Anonimas
5504
Geras nnt :D
|

