Kyšis - Nuo šiol ir banko kortelėmis

2011.05.13 Rendolfas
  • 313
10
kysis,policija,bankas,korteles,pinigai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
O ble snd praleidau :// Fail.. Reidas valdo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
jus ka, manot ir mentai neturi humoro jausmo? ;D
Spartasaurus 5514    
#6 oooooo turim duxa !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
#5 dar vienas nolaiferis : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
#4 ble san andreas`o auka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
hesoyam ;D
Spartasaurus 5523    
AEZAKMI :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
taigi seniai galima bauda moket. bet tik su kortele. tu ja sumoki ir tau is bagazines atnesa du lapus raudona ir balta. ten ir parasyta kad fsio normaliai ir ji kuri laika gali veziotis ,kad jei kas ko.
Ohh_Nooo 5524    
#2 tau Balta bilieta ir laisvas tu ble abonemente ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
o abonementini kisi galima?
Grįžti į viršų