Kyborgas. Pradžia

2011.09.08 Anonimas
  • 53
21
Kyborgas. Pradžia







Nuotraukos nėra
Anonimas 4931    
tokiu daug vokietijoje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5106    
kaip jam patogu nosi isikrapstyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
Dar pasakykit, kad jį toleruoti reikia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
a kas bus kai jam bus sloga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
patogu krapstyt nosy
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
Ne kyborgas, o Aborigenas: Sugryžimas
anonimas 5399    
#4 ar taip ar taip senatvei atrodysi sudinai
naktigonex 5400    
Nu blt, koks šlykštus. ;x Net gaila tokių žmonių, kurie taip save išreiškia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
kempiniuko fanas!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Kokios gražios ausys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#10 Aiskiaregys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#11 byberio fanas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#8 savo gejisku ideju nemetyk pirmyn ir atgal
gitaristas 5400    
#5 jeigu tau jis gražus, pakviesk tokį į pasimatymą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
jis MOTERA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
Mažiau dėmesio kreipkit į tai, kas su jumis nesusiję. Lengviau gyvent pasidarys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
#4 tai p*sk is cia ir gyvenk del senatves.
gitaristas 5401    
jaunystėj tokie ... žaloja save, manydami, kad tai atrodo kietai ir daro juos išskirtiniais, tačiau nepagalvoja kaip atrodys senatvėj, kai oda ir visos kremzlės paliks kaip putra. už tokias nesamones reikėtų baust tuos, kurie už pinigus šitaip žaloja kitus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
koks dar po simts pypkiu kyborgas :D bet sudarkes save tai visai neblogai.
Spartasaurus 5401    
holey shit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
terminatorius 001
Grįžti į viršų