tokiu daug vokietijoje
Kyborgas. Pradžia
Anonimas
4931
Anonimas
5106
kaip jam patogu nosi isikrapstyt :D
Anonimas
5156
Dar pasakykit, kad jį toleruoti reikia...
Anonimas
5386
a kas bus kai jam bus sloga :D
Anonimas
5398
patogu krapstyt nosy
Anonimas
5399
Ne kyborgas, o Aborigenas: Sugryžimas
anonimas
5399
#4 ar taip ar taip senatvei atrodysi sudinai
naktigonex
5400
Nu blt, koks šlykštus. ;x Net gaila tokių žmonių, kurie taip save išreiškia..
Anonimas
5400
kempiniuko fanas!!
Anonimas
5400
Kokios gražios ausys :D
Anonimas
5400
#10 Aiskiaregys
Anonimas
5400
#11 byberio fanas
Anonimas
5400
#8 savo gejisku ideju nemetyk pirmyn ir atgal
gitaristas
5400
#5 jeigu tau jis gražus, pakviesk tokį į pasimatymą
Anonimas
5400
jis MOTERA!
Anonimas
5401
Mažiau dėmesio kreipkit į tai, kas su jumis nesusiję. Lengviau gyvent pasidarys.
Anonimas
5401
#4 tai p*sk is cia ir gyvenk del senatves.
gitaristas
5401
jaunystėj tokie ... žaloja save, manydami, kad tai atrodo kietai ir daro juos išskirtiniais, tačiau nepagalvoja kaip atrodys senatvėj, kai oda ir visos kremzlės paliks kaip putra. už tokias nesamones reikėtų baust tuos, kurie už pinigus šitaip žaloja kitus
Anonimas
5401
koks dar po simts pypkiu kyborgas :D bet sudarkes save tai visai neblogai.
Spartasaurus
5401
holey shit :D
Anonimas
5401
terminatorius 001
|

