tokiu daug vokietijoje
Kyborgas. Pradžia
Anonimas
4933
Anonimas
5107
kaip jam patogu nosi isikrapstyt :D
Anonimas
5158
Dar pasakykit, kad jį toleruoti reikia...
Anonimas
5388
a kas bus kai jam bus sloga :D
Anonimas
5400
patogu krapstyt nosy
Anonimas
5401
Ne kyborgas, o Aborigenas: Sugryžimas
anonimas
5401
#4 ar taip ar taip senatvei atrodysi sudinai
naktigonex
5402
Nu blt, koks šlykštus. ;x Net gaila tokių žmonių, kurie taip save išreiškia..
Anonimas
5402
kempiniuko fanas!!
Anonimas
5402
Kokios gražios ausys :D
Anonimas
5402
#10 Aiskiaregys
Anonimas
5402
#11 byberio fanas
Anonimas
5402
#8 savo gejisku ideju nemetyk pirmyn ir atgal
gitaristas
5402
#5 jeigu tau jis gražus, pakviesk tokį į pasimatymą
Anonimas
5402
jis MOTERA!
Anonimas
5402
Mažiau dėmesio kreipkit į tai, kas su jumis nesusiję. Lengviau gyvent pasidarys.
Anonimas
5402
#4 tai p*sk is cia ir gyvenk del senatves.
gitaristas
5402
jaunystėj tokie ... žaloja save, manydami, kad tai atrodo kietai ir daro juos išskirtiniais, tačiau nepagalvoja kaip atrodys senatvėj, kai oda ir visos kremzlės paliks kaip putra. už tokias nesamones reikėtų baust tuos, kurie už pinigus šitaip žaloja kitus
Anonimas
5402
koks dar po simts pypkiu kyborgas :D bet sudarkes save tai visai neblogai.
Spartasaurus
5402
holey shit :D
Anonimas
5402
terminatorius 001
|

