Labiausiai patiko tai USB
Kvaila mintis - gali tapti gera idėja.
Anonimas
4924
Anonimas
5402
#9 Gal paveluotai, bet pasaktysiu, kad su tuo 1 variantu nerekomenduojama jungti daugiau negu 2, nes pradeda smarkokai kaisti ir gali uzsidegti.
Anonimas
5569
Šiaip USB lizdas veiks (pajunk kiek nori), bet pajungus daugiau prietaisų gali pradėt trūkt energijos, dėl ko kai kurie prietaisiai neveiks arba veiks ne pilnu pajėgumu :) Nes vienas usb lizdas duoda tik 5v (pataisykit, jeigu suklydau), todėl kišant daugiau usb prietaisų, visiem turės užtekt tų 5V :)
Anonimas
5576
nieko neina sumastyt ;0
Anonimas
5576
Tapke, ee batonas... ;0
AlusDraugas
5576
Paskutinis the best :)
edgarito
5576
Like TeaBag :D
Anonimas
5577
infinite usb nebuna, be papildomo energijos saltinio galima prijungti 4usb i viena lizda, su papildomu energijos saltiniu galima 147(turbut)
Anonimas
5577
Neblogai :D
Anonimas
5577
funnyjunk.com lol
Mr.Gulbius
5577
Genialu sakyčiau :D
|

