Tai, kad monopolis padarė žaidimą išmaniesiems tai nereiškia, kad išnyko stalo žaidimas ir nereiškia, kad jis pakeitė šiuolaikinį jaunimą,
Kuo toliau, - tuo labiau nepavydžiu šiuolaikiniam jaunimui.
japa
5131
Anonimas
5170
Ko cia dejuojat? Blt zyziat zyziat bet patys pc apsizioje sedit... Eikit su draugais bendraut o ne komentaruose rasyt... Oi geri laikai tas akmens amzius buvo...
xMeh
5220
cia Iphone :D iPod plonesnis
Anonimas
5291
#3 cia iPodas, genijau :D
Anonimas
5293
iPhone have monopoly ? Einu lost.
Anonimas
5293
TAme ir beda, geriau su draugais gyvai pazaist, negu su kompu..
Anonimas
5293
kodel nepavydi ?, kai as buvau 10 man butu kas toki dave tai buciau laabai apsidziauges :)
|

