#12 siaip jei nesupranti sitos demo prasmes tai patylek nes cia su gilia preasme kurios tu matyt nedakerti
Kuo daugiau turi problemų, - tuo mažiau trūksta iki laimės.
Anonimas
5752
Anonimas
5760
#12 ;D
Anonimas
5760
kj nervina tokios demo.. čia vos ne taip: "aš noriu valgyti, nes aš esu alkanas."....
Anonimas
5761
Tiesa.
Anonimas
5761
BYBYs
Anonimas
5761
tikrai taip manot ?;\
Anonimas
5762
true
Anonimas
5762
gilus zodziaii, geri zodziaii +
Anonimas
5762
sutinku. week demo galetu net but. nes gyvenimista situacija tikrai.
Anonimas
5762
agi tu #-5 #-4 #-3 #-2 #-1 #0 #1ir #2 tu pro langa iskritai gal ??
Anonimas
5762
Baikit spammint!
Milk.buckeT
5762
Mhm, vilies vilies, kad ateis ta laime, mirsti besivildamas, o tada jau px. Taip ir apgauna tas gyvenimas.
Anonimas
5762
Teisingai cia
Anonimas
5762
as amzinai turiu ir turesiu progblemu apie laime net negaliu galvot :D
|

