bairis tame, kad zmones sedi ant burbolo, kuri jie "ishpucia" prarije guma. asilai :D.
Kramtomoji guma - tik nebandyk jos praryti, rezultatas būna žiaurus
Anonimas
5759
Anonimas
5814
Kai lužau perskaites komentarus :D auditorija be humoro jausmo :))
Anonimas
5816
nu rimtai wisiskai nesupranta bajariu:D
Anonimas
5838
nu zmones fantazijos jum truksta, gi cia bajeris :D
unreality
5844
cia tai rimtai nesamone, kelis syk prarije buvau ir nk nebuvo :)
Anonimas
5849
#3 +1
Anonimas
5889
nesamone, buvau prarijes kazkada ir nieko nebuvo, nebent koki puse kilogramo suvalgytum
Anonimas
5984
gerai pastebeta ;D
|

