O dieve mano :((( Mirti norisi :((
Košmaras - Vyriška versija.
Anonimas
5389
ConnectIT
5491
Košmaras Guobų gatvėj... =D
Anonimas
5671
Arba tas vairuotojas apstinentas arba jis nori buti uzmustas:)
Anonimas
5687
NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5687
Seksistai
Anonimas
5688
komentaras yra toksai,jog mes noretume buti daug tvirtensi bet istikruju esamo lievi, nes mum tai vapse nepatinka. patamusto tu duchas ziva. nes tikriausiai esi adoptuotas / a ir tavo tikrieji tevai buvo alkoholikai ir taves vapse net nenorejo ir ismete i kontika, kur tave rado ir priglaude azijieciai. stai ir nereikes visa gyvenim galvoti apie tai kodel tavo akys siauros r kodel tu vairuot nemoki. dekui uz demesi.
Anonimas
5688
Normale ;D
Anonimas
5689
net sirdi suspaude, sitiek gerio :D
Anonimas
5689
eikit nx, einu db nusizudyt
Anonimas
5691
#32 Deja, čia ne Amerikoniškas eksperte.
Anonimas
5692
Anoks čia koshmaras. Amerikoniškas alus = myžalai.
Anonimas
5692
o tai moteriska kokia versija? daug tamponu isvaidytu?:D
Anonimas
5693
koks dar kosmaras puse nesuduzo ir ta puse nemokama :))))))))))))))))))))))
Anonimas
5693
#20 tj matos ka tu ce kamurkej praleidai ilgus metus besimokydams anglu kalbos ir daba visus nori apsivest :) bet tau nepavyka
gretagreat28
5693
:D
Anonimas
5693
nu ble man cia butu rojus jai kur sale virrstu fura su tiek xD visig daug sveiku buteliuku liktu
Anonimas
5693
#24 Neapgaudinek saves :D
Anonimas
5693
ble vos nuo kedes neiskritau nuo kedes :s
chuck.norris
5693
Fotošopas. Realiai būtų per kraupu.
Anonimas
5693
ir ištekėjusiu moterų svajonė :))
shaliX
5693
#16 Oho, puikiai tu čia!
Anonimas
5693
#19 nejuokauk taip :D nuo kada cheminis gerimas sveikesnis uz naturalu mieliu gerima?
_pO
5693
#18 tai gal išvis jau nyk iš čia ir slėpkis savo kamurkėj ?
Anonimas
5694
#10 Patikek geriau jau kola bet tik ne alus.
Anonimas
5694
tj gal da i visas pasaule kalbas isversk?
Anonimas
5694
Prie ko košmaras?Ateini ir susirenki. -.-
_pO
5694
Anonimas
5694
Rojus, daug alaus uz dyka :)
Anonimas
5694
blt .. verkti norisi
Rocknroll
5694
apakti
Anonimas
5694
:D
povilasq
5694
px tas alus, svarbu vodkė sveika liko
Anonimas
5694
#7 jau geriau alu gert nei tavo coca cola
Anonimas
5694
Teko kazkada vaziuoti cekijoje... Apsiverte sunkvezimis pilnas alaus, tai puse dienos kamstis buvo. Ale kaip jo buvo gaila, pilna suduzusiu buteliu ir izsipylusio Tauripjo gerimo ;/
Anonimas
5694
degradai - kuriem rūpi alkoholis www.vydija.lt/straipsniai/Zdanovas.%20Alkoholis,%20tabakas,%20tvirkinimas.htm
Anonimas
5694
siaubas tiek alaus nuejo veltuj...........
Anonimas
5694
koks kosmaras? pasaka cia stveri sveika deze ir i sklepa:D
Anonimas
5694
Vyriska versija? visi gere alu. visi myli alu. kas nemyli tegl nx ein.
Anonimas
5694
Kiek alaus!!
Anonimas
5694
Ne nu kūrėjas tai rimtai durnas, koks čia košmaras ir prie ko čia vyriška versija???
MldC
5694
koks košmaras priedurni, cia svajone kad tiek nemokamo alaus nes vistiek daxuja nesudužusių liko butelių.
|

