O dieve mano :((( Mirti norisi :((
Košmaras - Vyriška versija.
Anonimas
5395
ConnectIT
5497
Košmaras Guobų gatvėj... =D
Anonimas
5677
Arba tas vairuotojas apstinentas arba jis nori buti uzmustas:)
Anonimas
5693
NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5693
Seksistai
Anonimas
5694
komentaras yra toksai,jog mes noretume buti daug tvirtensi bet istikruju esamo lievi, nes mum tai vapse nepatinka. patamusto tu duchas ziva. nes tikriausiai esi adoptuotas / a ir tavo tikrieji tevai buvo alkoholikai ir taves vapse net nenorejo ir ismete i kontika, kur tave rado ir priglaude azijieciai. stai ir nereikes visa gyvenim galvoti apie tai kodel tavo akys siauros r kodel tu vairuot nemoki. dekui uz demesi.
Anonimas
5694
Normale ;D
Anonimas
5695
net sirdi suspaude, sitiek gerio :D
Anonimas
5695
eikit nx, einu db nusizudyt
Anonimas
5697
#32 Deja, čia ne Amerikoniškas eksperte.
Anonimas
5698
Anoks čia koshmaras. Amerikoniškas alus = myžalai.
Anonimas
5698
o tai moteriska kokia versija? daug tamponu isvaidytu?:D
Anonimas
5699
koks dar kosmaras puse nesuduzo ir ta puse nemokama :))))))))))))))))))))))
Anonimas
5699
#20 tj matos ka tu ce kamurkej praleidai ilgus metus besimokydams anglu kalbos ir daba visus nori apsivest :) bet tau nepavyka
gretagreat28
5699
:D
Anonimas
5699
nu ble man cia butu rojus jai kur sale virrstu fura su tiek xD visig daug sveiku buteliuku liktu
Anonimas
5699
#24 Neapgaudinek saves :D
Anonimas
5699
ble vos nuo kedes neiskritau nuo kedes :s
chuck.norris
5699
Fotošopas. Realiai būtų per kraupu.
Anonimas
5699
ir ištekėjusiu moterų svajonė :))
shaliX
5699
#16 Oho, puikiai tu čia!
Anonimas
5699
#19 nejuokauk taip :D nuo kada cheminis gerimas sveikesnis uz naturalu mieliu gerima?
_pO
5699
#18 tai gal išvis jau nyk iš čia ir slėpkis savo kamurkėj ?
Anonimas
5700
#10 Patikek geriau jau kola bet tik ne alus.
Anonimas
5700
tj gal da i visas pasaule kalbas isversk?
Anonimas
5700
Prie ko košmaras?Ateini ir susirenki. -.-
_pO
5700
Anonimas
5700
Rojus, daug alaus uz dyka :)
Anonimas
5700
blt .. verkti norisi
Rocknroll
5700
apakti
Anonimas
5700
:D
povilasq
5700
px tas alus, svarbu vodkė sveika liko
Anonimas
5700
#7 jau geriau alu gert nei tavo coca cola
Anonimas
5700
Teko kazkada vaziuoti cekijoje... Apsiverte sunkvezimis pilnas alaus, tai puse dienos kamstis buvo. Ale kaip jo buvo gaila, pilna suduzusiu buteliu ir izsipylusio Tauripjo gerimo ;/
Anonimas
5700
degradai - kuriem rūpi alkoholis www.vydija.lt/straipsniai/Zdanovas.%20Alkoholis,%20tabakas,%20tvirkinimas.htm
Anonimas
5700
siaubas tiek alaus nuejo veltuj...........
Anonimas
5700
koks kosmaras? pasaka cia stveri sveika deze ir i sklepa:D
Anonimas
5700
Vyriska versija? visi gere alu. visi myli alu. kas nemyli tegl nx ein.
Anonimas
5700
Kiek alaus!!
Anonimas
5700
Ne nu kūrėjas tai rimtai durnas, koks čia košmaras ir prie ko čia vyriška versija???
MldC
5700
koks košmaras priedurni, cia svajone kad tiek nemokamo alaus nes vistiek daxuja nesudužusių liko butelių.
|

