Visada taip. O po jo galvoji, kodėl vieno ar kito atsakymo neparašei taip, kaip ištikrųjų mokėjai. Bet manau, kad čia viską stresas padaro, man asmeniškai prieš kiekvieną kontrolinį reikia daug mokytis, bet per jį, nors praktiškai nieko neatsimenu, rašiklis popieriuje dirba ir dirba. : )
Kontrolinis. - Tik atidavus darbą grįžta atmintis..
Anonimas
5655
Anonimas
5656
buna buna :D
Anonimas
5657
Kartais.. Nevisada taip.. ; pp
Anonimas
5658
bet tai kaiiii tas biesina
Anonimas
5659
tejsybė.
Anonimas
5660
Visa laika :)
Rucikas
5661
tiesa.. :D
shawtyyMANE
5661
bet tai stpdv, dar buna mokinuos visa diena,ir VISTIEK uzmirstu,ir krc koks gruzas td, ir dar kai atiduodu,tik prisimenu ,ir dar kok ibloga pazymi gaunu, kai uzknisa :D
Anonimas
5661
Man grizta atmintis kai atiduodu ir pasiziuriu i knyga... Tada sau sakau, aaaai gi taip lengva...
NesTaiPaprasta
5661
deje, bet tai tiesa...
Anonimas
5661
toki parkeri turiu :D
gretagreat28
5661
daznai tjp :D
|

