#8 Tai užgaląsk
Konkursas - Raskite geresnius peilius
Tautrimas
5088
Anonimas
5090
Turiu ir aš tokį peilį. Šiaip pakankamai pakenčiamas, bet geresnių šiais laikais pilna. Tik ne Maximoj pirkti reikia :).
Firework
5090
Atšipę jau seniai... :D
Anonimas
5090
like a samurai swordor
Anonimas
5090
mes sode turim pjauna viska!!!
dewaperang
5090
pas seneli pusę rankenos nulūžę, bet dar geras:D
Anonimas
5090
fiskar
Anonimas
5090
Mora Companion
Anonimas
5090
ta ruda dar tebeturim :D nemirtingas tas :D
Punceka
5091
Pamenu :) Pas babulenciją ir dabar dar man regis rasčiau (y)
|

