PER BALTA
Komentatoriau, - o kas tau nepatinka čia?
Anonimas
5211
Anonimas
5266
paveikslelis, krc, grynas photoshopas.
TheDemotivator
5322
nepatinka tai, kad nieko nera ten.
Anonimas
5347
Balta spalva man nepatinka.
Anonimas
5348
kad nieko nera nx
Surreal
5348
Tu
Anonimas
5349
ten tai viskas gerai, bet va komentarai...ypac taviskiai, bambukini...
povilasq
5349
atspalvis ne koks...
Rocknroll
5349
cia flashbangas is cs ar kas?
zvp
5349
Tebūnie tai paslaptis ;)
zvp
5349
#28 Pagrindinį adminą turim vieną, nes kitaip būtų bardakas ;)
zvp
5349
#25 Modai neturi tvirtinimo funkcijos. Mes tiesiog galime siūlyti demotyvacijas patvirtinumui, todėl viena kartele esame žemiau už adminą ;)
penceka
5349
#23 taipogi, kas ne sudai, tas ne myzalai :)
zvp
5349
#21 Nesmagu, kad tarp nepatvirtintų sunku rasti vertų patvirtinimo ;)
zvp
5349
#16 Jis, kaip ir visi kiti, bando palaikyti tvarką šitoj palaidoj baloj.
Spameris
5349
#18 Net nenumanau.
Anonimas
5349
uz tokia demo ypist tau y galva
Spameris
5349
#3 Rendolfas modu tapęs gangsta primeta, tipo kas mane įžeis, tą ištrinsiu.
Anonimas
5349
O kur Malevičiaus kvadratas?
Anonimas
5349
Rasistinė demotyvacija!!! Vėl juodaodžius diskriminuoja!!!
Anonimas
5349
nemegstu baltos spalvos, rezia aki...
barSUKAs
5349
Nesupratau, paaiškinkit..
Anonimas
5349
http://31337.pl
Anonimas
5349
nu ir ka cia demotyvuoja?????
Anonimas
5349
Per tą tavo demo pasimatė purvinas ekranas ačiū bl, dabar naktimis nebe užmigsiu.
Anonimas
5349
Truputi dinamikos trūksta, bet šiaip gan neblogai, sveikinu.
MrTrintukas
5350
Turbūt viena normaliausių demo.. Ir kalbu ne sarkąstiškai. ;)
Rendolfas
5351
Aš ištryniau nes dvi iš eilės kurti tokias pats demo sucks. O tu dar kartą pasikeisi IP adresą ištrinsiu ir akauntą tavo visą. PONEL ?
Rendolfas
5351
Nu man tai čia balta spalva per blyški. Norėtųsi apvalesnių kampų ir ryškesnio teksto. Ir aplamai paaiškinkit, kas ten per šūdas dešiniam apatiniam kampe ???
|

