Komentatoriau, - o kas tau nepatinka čia?

2011.11.05 bambukinis
  • 80
45
komentavimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5211    
PER BALTA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5266    
paveikslelis, krc, grynas photoshopas.
TheDemotivator 5322    
nepatinka tai, kad nieko nera ten.
bambukinis 5347    
Tai maladec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5347    
Balta spalva man nepatinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
kad nieko nera nx
bambukinis 5348    
All right, nice shot!
Surreal 5348    
Tu
bambukinis 5349    
Ačiū už nuomonę :) Bandyk dar kartą!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
ten tai viskas gerai, bet va komentarai...ypac taviskiai, bambukini...
bambukinis 5349    
Dawai chebra!
bambukinis 5349    
Jo, komentuokit, demo iškils komentų skaičium "^_^"
povilasq 5349    
atspalvis ne koks...
Rocknroll 5349    
cia flashbangas is cs ar kas?
zvp 5349    
Tebūnie tai paslaptis ;)
bambukinis 5349    
Ouch... Nu bet beveik pataikiau :D Punčeka pagr.?
zvp 5349    
#28 Pagrindinį adminą turim vieną, nes kitaip būtų bardakas ;)
bambukinis 5349    
#27 leisk spėt - tu adminė, setonass modas, punceka adminas, tautė - modė, rendis - adminas, cronus - adminas?
zvp 5349    
#25 Modai neturi tvirtinimo funkcijos. Mes tiesiog galime siūlyti demotyvacijas patvirtinumui, todėl viena kartele esame žemiau už adminą ;)
bambukinis 5349    
#24 labai į temą. Ačiū, kad pastebėjai :)
bambukinis 5349    
Zvp, aš dar klausimą : kažkur girdėjau, kad modas nuo admino skiriasi. Kiek suprantu, moderatorius lietuviškai. Bet čia dar kažkas yra :D
Nuotraukos nėra
penceka 5349    
#23 taipogi, kas ne sudai, tas ne myzalai :)
bambukinis 5349    
#22 O, kas teisybė, tas ne melas :)
zvp 5349    
#21 Nesmagu, kad tarp nepatvirtintų sunku rasti vertų patvirtinimo ;)
bambukinis 5349    
Tai nesmagu, kai adminai patys savo demo patvirtina :)
zvp 5349    
#16 Jis, kaip ir visi kiti, bando palaikyti tvarką šitoj palaidoj baloj.
Spameris 5349    
#18 Net nenumanau.
bambukinis 5349    
#16 Spameri, kiek jam metų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
uz tokia demo ypist tau y galva
Spameris 5349    
#3 Rendolfas modu tapęs gangsta primeta, tipo kas mane įžeis, tą ištrinsiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
O kur Malevičiaus kvadratas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
Rasistinė demotyvacija!!! Vėl juodaodžius diskriminuoja!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
nemegstu baltos spalvos, rezia aki...
bambukinis 5349    
netvirtins nieko adminai ko nenorės :)
barSUKAs 5349    
Nesupratau, paaiškinkit..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
http://31337.pl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
nu ir ka cia demotyvuoja?????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
Per tą tavo demo pasimatė purvinas ekranas ačiū bl, dabar naktimis nebe užmigsiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
Truputi dinamikos trūksta, bet šiaip gan neblogai, sveikinu.
bambukinis 5349    
Malonu :)
Nuotraukos nėra
MrTrintukas 5350    
Turbūt viena normaliausių demo.. Ir kalbu ne sarkąstiškai. ;)
bambukinis 5351    
? Arba maišai kažką arba bajerius neši :D O dėl demo jasna :D
Rendolfas 5351    
Aš ištryniau nes dvi iš eilės kurti tokias pats demo sucks. O tu dar kartą pasikeisi IP adresą ištrinsiu ir akauntą tavo visą. PONEL ?
bambukinis 5351    
Kas iš adminų ištrynė praeitą demo? :D
Rendolfas 5351    
Nu man tai čia balta spalva per blyški. Norėtųsi apvalesnių kampų ir ryškesnio teksto. Ir aplamai paaiškinkit, kas ten per šūdas dešiniam apatiniam kampe ???
Grįžti į viršų