PER BALTA
Komentatoriau, - o kas tau nepatinka čia?
Anonimas
5209
Anonimas
5264
paveikslelis, krc, grynas photoshopas.
TheDemotivator
5320
nepatinka tai, kad nieko nera ten.
Anonimas
5345
Balta spalva man nepatinka.
Anonimas
5346
kad nieko nera nx
Surreal
5346
Tu
Anonimas
5347
ten tai viskas gerai, bet va komentarai...ypac taviskiai, bambukini...
povilasq
5347
atspalvis ne koks...
Rocknroll
5347
cia flashbangas is cs ar kas?
zvp
5347
Tebūnie tai paslaptis ;)
zvp
5347
#28 Pagrindinį adminą turim vieną, nes kitaip būtų bardakas ;)
zvp
5347
#25 Modai neturi tvirtinimo funkcijos. Mes tiesiog galime siūlyti demotyvacijas patvirtinumui, todėl viena kartele esame žemiau už adminą ;)
penceka
5347
#23 taipogi, kas ne sudai, tas ne myzalai :)
zvp
5347
#21 Nesmagu, kad tarp nepatvirtintų sunku rasti vertų patvirtinimo ;)
zvp
5347
#16 Jis, kaip ir visi kiti, bando palaikyti tvarką šitoj palaidoj baloj.
Spameris
5347
#18 Net nenumanau.
Anonimas
5347
uz tokia demo ypist tau y galva
Spameris
5347
#3 Rendolfas modu tapęs gangsta primeta, tipo kas mane įžeis, tą ištrinsiu.
Anonimas
5347
O kur Malevičiaus kvadratas?
Anonimas
5347
Rasistinė demotyvacija!!! Vėl juodaodžius diskriminuoja!!!
Anonimas
5347
nemegstu baltos spalvos, rezia aki...
barSUKAs
5347
Nesupratau, paaiškinkit..
Anonimas
5347
http://31337.pl
Anonimas
5347
nu ir ka cia demotyvuoja?????
Anonimas
5347
Per tą tavo demo pasimatė purvinas ekranas ačiū bl, dabar naktimis nebe užmigsiu.
Anonimas
5347
Truputi dinamikos trūksta, bet šiaip gan neblogai, sveikinu.
MrTrintukas
5348
Turbūt viena normaliausių demo.. Ir kalbu ne sarkąstiškai. ;)
Rendolfas
5349
Aš ištryniau nes dvi iš eilės kurti tokias pats demo sucks. O tu dar kartą pasikeisi IP adresą ištrinsiu ir akauntą tavo visą. PONEL ?
Rendolfas
5349
Nu man tai čia balta spalva per blyški. Norėtųsi apvalesnių kampų ir ryškesnio teksto. Ir aplamai paaiškinkit, kas ten per šūdas dešiniam apatiniam kampe ???
|

