Komentatoriau, - o kas tau nepatinka čia?

2011.11.05 bambukinis
  • 80
45
komentavimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5209    
PER BALTA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5264    
paveikslelis, krc, grynas photoshopas.
TheDemotivator 5320    
nepatinka tai, kad nieko nera ten.
bambukinis 5345    
Tai maladec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5345    
Balta spalva man nepatinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
kad nieko nera nx
bambukinis 5346    
All right, nice shot!
Surreal 5346    
Tu
bambukinis 5347    
Ačiū už nuomonę :) Bandyk dar kartą!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5347    
ten tai viskas gerai, bet va komentarai...ypac taviskiai, bambukini...
bambukinis 5347    
Dawai chebra!
bambukinis 5347    
Jo, komentuokit, demo iškils komentų skaičium "^_^"
povilasq 5347    
atspalvis ne koks...
Rocknroll 5347    
cia flashbangas is cs ar kas?
zvp 5347    
Tebūnie tai paslaptis ;)
bambukinis 5347    
Ouch... Nu bet beveik pataikiau :D Punčeka pagr.?
zvp 5347    
#28 Pagrindinį adminą turim vieną, nes kitaip būtų bardakas ;)
bambukinis 5347    
#27 leisk spėt - tu adminė, setonass modas, punceka adminas, tautė - modė, rendis - adminas, cronus - adminas?
zvp 5347    
#25 Modai neturi tvirtinimo funkcijos. Mes tiesiog galime siūlyti demotyvacijas patvirtinumui, todėl viena kartele esame žemiau už adminą ;)
bambukinis 5347    
#24 labai į temą. Ačiū, kad pastebėjai :)
bambukinis 5347    
Zvp, aš dar klausimą : kažkur girdėjau, kad modas nuo admino skiriasi. Kiek suprantu, moderatorius lietuviškai. Bet čia dar kažkas yra :D
Nuotraukos nėra
penceka 5347    
#23 taipogi, kas ne sudai, tas ne myzalai :)
bambukinis 5347    
#22 O, kas teisybė, tas ne melas :)
zvp 5347    
#21 Nesmagu, kad tarp nepatvirtintų sunku rasti vertų patvirtinimo ;)
bambukinis 5347    
Tai nesmagu, kai adminai patys savo demo patvirtina :)
zvp 5347    
#16 Jis, kaip ir visi kiti, bando palaikyti tvarką šitoj palaidoj baloj.
Spameris 5347    
#18 Net nenumanau.
bambukinis 5347    
#16 Spameri, kiek jam metų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5347    
uz tokia demo ypist tau y galva
Spameris 5347    
#3 Rendolfas modu tapęs gangsta primeta, tipo kas mane įžeis, tą ištrinsiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5347    
O kur Malevičiaus kvadratas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5347    
Rasistinė demotyvacija!!! Vėl juodaodžius diskriminuoja!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5347    
nemegstu baltos spalvos, rezia aki...
bambukinis 5347    
netvirtins nieko adminai ko nenorės :)
barSUKAs 5347    
Nesupratau, paaiškinkit..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5347    
http://31337.pl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5347    
nu ir ka cia demotyvuoja?????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5347    
Per tą tavo demo pasimatė purvinas ekranas ačiū bl, dabar naktimis nebe užmigsiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5347    
Truputi dinamikos trūksta, bet šiaip gan neblogai, sveikinu.
bambukinis 5348    
Malonu :)
Nuotraukos nėra
MrTrintukas 5348    
Turbūt viena normaliausių demo.. Ir kalbu ne sarkąstiškai. ;)
bambukinis 5349    
? Arba maišai kažką arba bajerius neši :D O dėl demo jasna :D
Rendolfas 5349    
Aš ištryniau nes dvi iš eilės kurti tokias pats demo sucks. O tu dar kartą pasikeisi IP adresą ištrinsiu ir akauntą tavo visą. PONEL ?
bambukinis 5349    
Kas iš adminų ištrynė praeitą demo? :D
Rendolfas 5349    
Nu man tai čia balta spalva per blyški. Norėtųsi apvalesnių kampų ir ryškesnio teksto. Ir aplamai paaiškinkit, kas ten per šūdas dešiniam apatiniam kampe ???
Grįžti į viršų