PER BALTA
Komentatoriau, - o kas tau nepatinka čia?
Anonimas
5207
Anonimas
5262
paveikslelis, krc, grynas photoshopas.
TheDemotivator
5318
nepatinka tai, kad nieko nera ten.
Anonimas
5344
Balta spalva man nepatinka.
Anonimas
5344
kad nieko nera nx
Surreal
5345
Tu
Anonimas
5345
ten tai viskas gerai, bet va komentarai...ypac taviskiai, bambukini...
povilasq
5345
atspalvis ne koks...
Rocknroll
5345
cia flashbangas is cs ar kas?
zvp
5345
Tebūnie tai paslaptis ;)
zvp
5345
#28 Pagrindinį adminą turim vieną, nes kitaip būtų bardakas ;)
zvp
5346
#25 Modai neturi tvirtinimo funkcijos. Mes tiesiog galime siūlyti demotyvacijas patvirtinumui, todėl viena kartele esame žemiau už adminą ;)
penceka
5346
#23 taipogi, kas ne sudai, tas ne myzalai :)
zvp
5346
#21 Nesmagu, kad tarp nepatvirtintų sunku rasti vertų patvirtinimo ;)
zvp
5346
#16 Jis, kaip ir visi kiti, bando palaikyti tvarką šitoj palaidoj baloj.
Spameris
5346
#18 Net nenumanau.
Anonimas
5346
uz tokia demo ypist tau y galva
Spameris
5346
#3 Rendolfas modu tapęs gangsta primeta, tipo kas mane įžeis, tą ištrinsiu.
Anonimas
5346
O kur Malevičiaus kvadratas?
Anonimas
5346
Rasistinė demotyvacija!!! Vėl juodaodžius diskriminuoja!!!
Anonimas
5346
nemegstu baltos spalvos, rezia aki...
barSUKAs
5346
Nesupratau, paaiškinkit..
Anonimas
5346
http://31337.pl
Anonimas
5346
nu ir ka cia demotyvuoja?????
Anonimas
5346
Per tą tavo demo pasimatė purvinas ekranas ačiū bl, dabar naktimis nebe užmigsiu.
Anonimas
5346
Truputi dinamikos trūksta, bet šiaip gan neblogai, sveikinu.
MrTrintukas
5346
Turbūt viena normaliausių demo.. Ir kalbu ne sarkąstiškai. ;)
Rendolfas
5347
Aš ištryniau nes dvi iš eilės kurti tokias pats demo sucks. O tu dar kartą pasikeisi IP adresą ištrinsiu ir akauntą tavo visą. PONEL ?
Rendolfas
5347
Nu man tai čia balta spalva per blyški. Norėtųsi apvalesnių kampų ir ryškesnio teksto. Ir aplamai paaiškinkit, kas ten per šūdas dešiniam apatiniam kampe ???
|

