Grazi vietele!!! :D
Komandinis darbas - visada pasiteisina
Anonimas
5349
Anonimas
5605
haha, mūsų studijų principą primena. tik pas mus čj vienas ežere o kiti GAL ir žiūri
Anonimas
5710
Aha cia pageluvis;) jie girti bande traukt ta kamuoly...;D
Anonimas
5718
pageluvis atsimenu kai sitas aptvaras suluzes buvo, as ten netoli gyvenau zinau 100proc ta vieta :D
Anonimas
5795
žinau šitą vietą ;D
Anonimas
5875
tas is gala galetu pastumt :D:D:D:D
Anonimas
5878
Eikit jus pageluviai ,paziurekit atstumus :D durniukai ,atrodo vienam pageluvi tera sitie atitvarai ? :D o kodel nesaket bubiai ? :D ar elektrenai
Anonimas
5887
bortai uztverti vaikams o krastai kur bortu galai tokio astrumo ka draugas vos blauzdos nenusipjove :
Roneta
5923
Jo pageluvis , dažnai ten vasara maudausi , patinka man ten , o ten bortai užtverti vaikams , kad neitų giliua :D
Anonimas
5928
tokiu vietu daug kur yra ;]
LookAtMe
5929
AR TEN ARBUZAS!? :O
Anonimas
5929
cia gi netoli manes sita vieta ;D pageluvis
cloudmaker
5931
kaip mielaaa :)
Anonimas
5931
#1 Lietuviskai tai varlinykas maziems vaikams.
Anonimas
5931
cia viena is tu vietu kur vandeny aptvertas saugus gylis.
Pokstininkas
5931
Kas ten per bordiūrai matosi? :D
|

