Kolidorius - Nes kai kuriems ištarti taisyklingai tiesiog per daug vargo

2010.06.11 OoS
  • 108
94
Kolidorius







Nuotraukos nėra
Anonimas 4118    
#92 jis taip parase specialiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5092    
pff - vienas Dievas težino, kaip ten iš tikrųjų rašosi. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
Ištart sunku, o kad pats klaidingai parašė tai jau nieko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Ko...Ko....koooo....KoooKooo.. KORIDORIUS !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#61 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#14 jo jo žinau taip sako žiauru :D
#8 ten apie tą ''parkelis geras :D aš skaičiau iš pradžių pagalvoja u,kad kalba apie parką .. po to tik pamačiau ,kad apie parkerį :D #17 kokletai nekenčiu kai taip sakoooo :D
Arba - saldaines :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
DEEEEEGĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
koridorius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
fotozopa
Nuotraukos nėra
true 5789    
29 !! :D
OoS 5809    
#83 Dar vienas durnius! Komentarus paskaityk, gal tada esmę pagausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#82 tu ismok rasyt kumpi. ne kolidorius,o koridorius
OoS 5809    
#81 Tamsta esmi bukas it kilbukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Koridorius, o ne "kolidorius" FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Laiptine :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#41 sako, ir šaltibarkščius esu girdėjęs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
O ne koridorius? Mokitojos mokyklose sako koridorius, jos irgi nezino?
Spameris 5829    
Tikrai užpisa kai "kolidorius" arba "parkelis" taria -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#29 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
parašutas
Karole 5834    
#36 Ko čia nervuotis? Kas kaip nori tas taip taria,dar kaip tik iš tokiu žmoniu kurie neištaria galima su saiku pasijuokti :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
taisiklyngai tariasi Kolaideris ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Cia dar nieko, bet kai paraso ne siaip o seip.. Tai isvis toki nerastingumo lygi parodo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#31 Aha. Kada mirei?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#31 Kada mirei?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#29 geriausias komentaras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
:D aik tu nafig :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
90% čia šito taip ir nesuprato... Pasiklauskit kalbinink, mielieji, KORIDORIUS lietuviškai tariasi KOLIDORIUS, taip pat kaip KIOSKAS lietuviškai tariasi KJOSKAS...
vacarme 5846    
#57 kad matyt pačio žodynas nepergeriausiais.
galbūt nenervina, man tiesiog ausį rėžia,nemaloniai kažkaip:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
#64 ir dar šIAip lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
#64 lol, visi tiek suprato, tame ir demotyvacijos esmė lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
koridorius seip. LOL :))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
Šitas geeeras. Jau kai pamačiau dideles raides, galvojau, kas per nesąmonė, rašyt nemoka, bet po to einantis užrašas pradžiugino visai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
folga (folija), skurliukas (skuduriukas), senai (seniai), dyrbu...... bet dar blogiau yra buwau, shita ir pan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
gerai bent kad ne holas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
negaliu pakest kai sako krikstolas :D
valkata 5851    
#58 cia specialiai parasyta kolidorius, jeigu nedashunta tau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
ir ne kolidorius o koridorius :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
aš manau, jei žmogų nervina neteisingai ištartas žodis, tai lyg ir laikas nerviukus pasigydyt:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
Šiaip parkeris XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
dar nesmagiai skamba žodis parkelis vietoj perkeris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
mane tai pavyzdžiui irgi nervina, kai sako kolidorius, kažkaip, nežinau keistai skamba :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
#43 dar sako kiti rezetė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
mane tai nervina kai sako treningai, o ne treningas. nezinau kodel.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Na jūs ir keisti kai kurie:-) Man tai visai netrukdo kas kaip kalba - kolidorius, parkelis, šaltibarkščiai ir kas tik dar nori.. Pati gal taip kalbėjau vaikystėje, kai ištarti nemokėjau, o dabar ne. Bet kiti nenervina:-)
Mille 5854    
#47 jei kas nors susiims, tai grės. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
siknoparnis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    

Sveiki , labai noriu paklausti jusu , jei as pvz , is one.lt paiemu fotke tokio duxo,kaip nors ten pafotoshopinu,kad juokingai atrodytu ir sukuriu feika irgi one.lt , be to asmens sutikimo kuris yra fotografijoj,ar man grestu kokia nors bauda?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
juk cia specialiai netaisyklingai parasyta
Nuotraukos nėra
varnius 5854    
rasyt ismok
(50-94)
Grįžti į viršų