geresias dalykas paxmielui numusti :D
Kokteilis - „Sausio 1“
Anonimas
5313
Anonimas
5313
negeriau ir negersiu(visi zodziai melas nori tikek nori ne)
TheDemotivator
5313
18 nebutinai turi buti amzius ;D
Anonimas
5313
#4 pasake Vartotojas18 :D
Vartotojas18
5313
o man 19 metu ir niekada per naujus metus negeriau ir negersiu :)
Drug.
5313
#2 Puikiai sekės! :D
Anonimas
5313
#1 Speju nelabai sekesi...
Drug.
5313
Kažkada sukau biznį su tokiais kokteiliais..
|

