#11 O tu zinai, kad lietuviai daugiau geria uz rusus?
Kokia graži diena - Kai ji prasideda šitaip
Anonimas
3986
Anonimas
3987
be statulu tiltas atrodo toks tuscias ir nykus, kazkaip prarado zavesi
Anonimas
3991
Uzduskit rusu pasiekejai. Deal with it, putin sucks, Russia sucks. Lietuva rules. tegu pareina tie alkoholikai vel, subines isspardysim.
Anonimas
3992
#9 Pasakyta. : )))) Stabilios tiek metų stovėjo ir tik PYST per.. maximum pusmetuką suėjo būklė stebuklingai gražiai. ;x Diev..
Alaya
3993
Taigi buvo pasakyta, kad skulptūros nukeliamos dėl to, kad jų būklė kelia pavojų aplinkiniams, o ne todėl, kad tuo buvo norima kažkam kažką įrodyti.
Anonimas
3993
oj tie vaikai, neturi ka veikt
Anonimas
3993
Kam tos statulos trukde ,patis jus balvonai,tuoi ruskiai vel laikys masinos savaitem paseniuose arba dar ka sugalvos,negi nera svarbesniu darbu....
Catenas
3993
Valio! Pramonę ir statybą griauna! O gal reikėtų kabučių?
Anonimas
3993
Kad nuims tas statulas, kazkam sukietes? Gydytis rada reik...
Anonimas
3994
#2 tavo mama
Anonimas
3994
Seniai laikas pasalinti tuos balvonus.
Anonimas
3994
cia uab vilniau keliu darbininkai ?
Anonimas
3994
as nesuprantu, kaip galima isvis diskutuoti del to.. musu valstybe, mes darome ka norime, o ne atsizvelgiame ka rusai pagalvos.. vis dar jauciame atsakomybe uz svetimkunius???
|

