naktim prie pc sedžiu, reiktu man tokios klaviaturos ;D
Klaviatūra - Tik ją išardęs prisimeni ką valgei prieš metus
Pixel
5714
Anonimas
5716
tuos pacius pradeda det..
Anonimas
5717
buwo
Anonimas
5718
neardau jos.
Rocknroll
5718
Klaviatura gera virs jos nevalgyciau as bet demotyvacija nusibodus
doviss1
5718
kaip pirstu i aki
Anonimas
5718
299. woops :/
Anonimas
5718
Mačiau tokią klaviatūrą pirkt, berods, pigu.lt, bet ji kainuoja ~200 :)
Anonimas
5718
#2 sovei gera ;D
Anonimas
5718
77.79.13.20:8520 Naujas SA:MP servas
kiki17
5718
jau buvo blm uzknisot
NeTavo
5718
#13 Drįsčiau abejot kas čia debilas. :D Šiaip ne visada, pvz: ėjo, žiūrėjo ir t.t.
Anonimas
5718
#2 debilas :D būtojo kartinio laiko veiksmažodžio galūnė visada -e.
Anonimas
5718
Trumpa atmintis, jeigu norint prisiminti ką pietavai reikia ardyti klaviatūrą.
Ex02r
5718
grazi klaviatura :)
Anonimas
5718
#1 Iš www.razergaming.com ar .net ;)
Anonimas
5718
jo ypac pleiskanu..
Pykciurna
5718
true :D
Anonimas
5718
tokia pati demo, kaip ir www.demotyvacija.lt/klaviatura-1260933.html
Anonimas
5718
koks ten lietuvininkas? :D
Komentuoju.
5718
#4 Gerai mano issigimes broliuk ;**
povilasq
5718
joo aš irgi tokios noriu
Anonimas
5718
Ne 'valgiai' , bet 'valgei' , nes II-ojo asmens, būtojo kartinio laiko veiksmaždožio galūnė nustatoma pagal III-iojo asmens, būtojo kartinio laiko veiksmažodžio galūnę (šiuo atveju, 'valgei' , nes 'valgė').
as33
5718
Gera klaviatura.. Idomu kur tokia butu galima nusipirkt, ta prasme taip svieciancia.. :)
|

