Klaviatūra - Vieta, kur laikomos maisto atsargos

2010.03.12 Credal
  • 227
31
Klaviatūra







Nuotraukos nėra
Anonimas 5137    
reikia prakratit gal jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
SAldytyvas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Mana ir tokia pat ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
mano ir tokia pati klava :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
mano tokia pat klaviatura ;D
eriko0ote 5852    
Gerai pasakyta. Is klaviaturos tik visokie trupinukai ir krenta. ;D
Mjking 5883    
#23 MAximai pardave
Mjking 5883    
Studentu maistas vadinasi parduotuveje tie uzkandziai ,kur klaveturoje laikom.
Prodiger 5891    
#22, viską suvalgei jau? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
sorry vyrukai, bet pas mane nera maisto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
ale tikrai... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
:D:D:D:D
Prodiger 5934    
Akurat!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
prisimeniau sena klaviatura, kuri i rediatoriu skrido, del NFS UG2 ... ir nuotaika pakilo paziurejus kox sudas dedasi po mygtukais :D
StankiuX 5941    
Nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
būtent :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
#11 man ir panašiai buyvo ;D
tik ta l;aviatūra smirdėt pradėjo. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
nieko keisto kad peles salia veisiasi jau. :D
J0keris 5947    
tikrai kaupiasi;D
Credal 5948    
Hmm, gal ir man reikėtų pabandyti ją taip praplauti... :D
Roneta 5948    
:D Pas mane neseniai klavetūra vandens stiklinę atsigėrė :D Keista nieko nenutiko , išpylaiu vandenį ir išluosčiau veikia :DS Ir gerai puse trupinių ibyrėjo :D
giedriuxxx 5948    
pas mane klaviatura sviecianti tai viskas matosi kas ten yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
linksmiausia buna kai ten atsiduria ir gerimu atsargos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
as net stebiuosi kaip mano klava dar veikia :D
Lijanelea911 5949    
tikra tiesa ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
tas pats per ta pati
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
nu rimt kartais trupini koki susigramdau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
skaniasui :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
trupiniai is po klavisu patys skaniausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
Geras, geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
Pas mane tokia pati klaviatūra :D
Grįžti į viršų