Klasės susitikimai - Greičiausiai vyks Anglijoj

2011.02.23 nexamelinu
  • 215
12
mokykla, klase, susitikimai, anglija, emigracija, nebaigsiu, as, tos, mokyklos, krc







Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
o as dejau ant savo klasiokiu ir nezadu su jom i jokius susitikimus eit ar lietuvoj ar anglijoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
gerulis čia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
chuck norris visus isjobins!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
pzda nu cia tai pataike foto, pries pora dienu bendraklase parase man, kad rengia susitikima su mokytoja ir kviecia mane, o as negaliu, nes esu Anglijoje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
anglija zjbs ka jus cia parinat jai nematet uzciaupkit sreptuve ok viskas blt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
ZYMES
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Tagai tai nuzude :D:D "mokykla klase susitikimai anglija emigracija nebaigsiu as tos mokyklos krc
"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#3 Ten žmonės dažniausiai važiuoja dirbti / gyventi, ne atostogauti ar pan ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#2 va bent vienas žmogus tai pamatė, daug kas apie knyga sprendžia iš jos viršelio, tai čia lygiai tas pats apie demotyvacija sprendžia iš nuotraukos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Sudas ta tavo Anglija, neber jau ten ka veikt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Matau nelabai kas suprato mintį, nes čia demotyvacija ne apie alkoholizmą, ar gėrimą ar dar kažką, o apie emigraciją, kad baigę makokylą žmonės emigruos į Angliją ir ten rengs klasės susitikimus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
cia liaudies skandinimas alkoholizme :D
Grįžti į viršų