Klasės ekskursija - į Černobylį

2011.05.23 XII
  • 206
20
Klasės ekskursija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5159    
SUPISTIVACIJAS
EdvisEvolution 5511    
#17 Geras biznis išeitų. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
sio saito moderatoriai rulezzzzzzzzz
anonimas 5513    
#7 bizni prasuktu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
#2 galtėtu šeštas visai klasei padovanot po dujokaukę. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Nemaza klase...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Kaip maži vaikai. Pastebėjau lietuviai kultūringai elgtis nemoka ir be keiksmažodžiu neapseina, graudu žiūrėt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Susideginkist:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
:D
Nuotraukos nėra
synch 5513    
#10 isgreuzk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
#11 kramtyk ką sakai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
8 Dusk nx
LogInGuy 5513    
#3 nur ir ka jis su jom veiks? visas iškart užsiės? gosh lai eina ir nusiperka...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
patinka
Fanatikeee 5513    
nu ko jūs prie visko kabinates????? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
dachuja
LietuvaiteV 5513    
Klasės ekskursija? Įdomu kiek žmonių klasėj...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
#2 turetu tiek dujokaukiu
LogInGuy 5513    
#1 ir kas iš to, kad tu tiek dujokiaukių tuėrtum ?
bongas 5513    
Kad aš tiek dujokaukių turėčiau :(
Grįžti į viršų