Klasės draugai - Kad ir kiek juos keiktum, paskutinę dieną bus sunku išsiskirti..

2011.05.27 Brigutea
  • 429
30
klases, draugai,pyktis,issiskyrimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
Išeinant į gimnaziją visai nebuvo gaila, nes klasiokai buvo totalūs degradai :D dabar visi prasigėrę prasirūkę bandziugos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5164    
Greičiau iš ten. durna klasė mano, visi pasikėlę ir nefaini, snobiukai tokie :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5234    
Aš irgi nelaukiu tos dienos, nors jau greit praktika. Vieninteliai kurių pasiilgsiu tai šitos šūlios kursiokai :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
Man mano nereali klasė yra :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
Pzz, kas per nesveiki, mano klase kaip sako "kaip kumstis" visi uz klase, nelaukiu tos dienos kai issiskirt reiks x.x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
nemegstu savo klasioku ir laukiu kada sule baiksiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Esu patyciu objektas, draugu klasej neturiu, bet manau, vistiek bus sunku issiskiru su kaikuriais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
faktas, bet siaip labai lengva uzmirsti visus klasiokus, kad ir kaip gerai su jais butum bendraves..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
eikit jūs, AŠ LABAI MYLIU SAVO KLASĘ, tikrai visų pasiilgsiu, net ir tų truputuką užduchintų. :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
lapuxu, is kuriu stumia mokykloj, klubas atsidare komentaruose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
Omg žiaurūs jūs :D labai <3 savo klasę !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
Jei tu nesitycioji is kitu, tai is taves tyciosis, zinau is patirties. Bet siaip su ~5 klasiokais manau liksim tikrai geri draugai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
kuo greičiau nebematysiu tų amžiams nusibodusių snukių , tuo geriau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
Vakar buvo paskutinis skambutis ir man buvo visiskai dalampachki. Juk vistiek (Draugai)>(Klasiokai)
LietuvaiteV 5506    
Nekenčiu kaikurių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
#3 Žudai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
#12 patycios?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
man slykstu matyt daugeli savo klasioku, prakeikiu ta diena kai pradejau su jais eit i viena patalpa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
Ne. Niekada. Kai pamatau buv. klasioką, pereinu į kitą gatvės pusę. Fuu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
dėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
px man ant tų klasės draugų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
cha ;D yea, right ;D puse klasioku po isleistuviu net nebesisweikina tarpusawyje ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
nifiga nebuvo
XII 5507    
eynu i valgikla pavalgiti su draugais
Nuotraukos nėra
witis 5507    
ne velnio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
gyli mintis apsiverkiau, prasipjoviau venas ir einu zudytis
FarmVille 5507    
px. vistiek su kuo bendravai, tai su tuo ir bendrauti toliau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
gyli mintis. Suvirpino sirdy.
Grįžti į viršų