Klasės draugai - Kad ir kiek juos keiktum, paskutinę dieną bus sunku išsiskirti..

2011.05.27 Brigutea
  • 429
30
klases, draugai,pyktis,issiskyrimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5134    
Išeinant į gimnaziją visai nebuvo gaila, nes klasiokai buvo totalūs degradai :D dabar visi prasigėrę prasirūkę bandziugos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5167    
Greičiau iš ten. durna klasė mano, visi pasikėlę ir nefaini, snobiukai tokie :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5237    
Aš irgi nelaukiu tos dienos, nors jau greit praktika. Vieninteliai kurių pasiilgsiu tai šitos šūlios kursiokai :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5385    
Man mano nereali klasė yra :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5452    
Pzz, kas per nesveiki, mano klase kaip sako "kaip kumstis" visi uz klase, nelaukiu tos dienos kai issiskirt reiks x.x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
nemegstu savo klasioku ir laukiu kada sule baiksiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
Esu patyciu objektas, draugu klasej neturiu, bet manau, vistiek bus sunku issiskiru su kaikuriais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
faktas, bet siaip labai lengva uzmirsti visus klasiokus, kad ir kaip gerai su jais butum bendraves..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
eikit jūs, AŠ LABAI MYLIU SAVO KLASĘ, tikrai visų pasiilgsiu, net ir tų truputuką užduchintų. :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
lapuxu, is kuriu stumia mokykloj, klubas atsidare komentaruose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
Omg žiaurūs jūs :D labai <3 savo klasę !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
Jei tu nesitycioji is kitu, tai is taves tyciosis, zinau is patirties. Bet siaip su ~5 klasiokais manau liksim tikrai geri draugai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
kuo greičiau nebematysiu tų amžiams nusibodusių snukių , tuo geriau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Vakar buvo paskutinis skambutis ir man buvo visiskai dalampachki. Juk vistiek (Draugai)>(Klasiokai)
LietuvaiteV 5509    
Nekenčiu kaikurių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
#3 Žudai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
#12 patycios?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
man slykstu matyt daugeli savo klasioku, prakeikiu ta diena kai pradejau su jais eit i viena patalpa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Ne. Niekada. Kai pamatau buv. klasioką, pereinu į kitą gatvės pusę. Fuu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
dėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
px man ant tų klasės draugų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
cha ;D yea, right ;D puse klasioku po isleistuviu net nebesisweikina tarpusawyje ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
nifiga nebuvo
XII 5510    
eynu i valgikla pavalgiti su draugais
Nuotraukos nėra
witis 5510    
ne velnio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
gyli mintis apsiverkiau, prasipjoviau venas ir einu zudytis
FarmVille 5510    
px. vistiek su kuo bendravai, tai su tuo ir bendrauti toliau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
gyli mintis. Suvirpino sirdy.
Grįžti į viršų