:D
Klasė - Visad būdavo išskirtinių žmonių
Anonimas
5423
Anonimas
5426
Jo butu tikrai normali nuotrauka jei ne ta ryza
Marlboras
5427
15 metų antrais metais likęs :/
satanod
5427
Milžinas Halkas:D
labai_rimtai
5427
#5 Manau nelabai gerai kaltę versti ant kito, kuris peržiūri tavo demo, ir jeigu dar ir patvirtina, i pataiso tavo klaidas.
Anonimas
5427
#11 Tavo žiniai KLASĖJ yra sutrumpintas vietininkas klasėje, todėl ir jis irgi yra vartotinas.
Anonimas
5427
REMBO
Sylon
5427
nemazas
Anonimas
5427
Schit!!!
Anonimas
5427
#10 bet ne klasej
Anonimas
5427
vietininko linksnis, atsako i klausima kur kame, klaseje.... balvonai moderatoriai
Punceka
5427
Autoriau, bus proga mokykloje paklausti lietuvių k. mokytojos, kaip taisyklingai rašosi demotyvacijos, tiek antraštė, tiek demotyvacija.
Kentux
5427
;D
Anonimas
5427
Ten ne aukletojas?Tarkim,gal aukletojas ir tuo paciu sunkumu kilnojimu uzsiima.
Anonimas
5427
didelis
Anonimas
5427
tai jo jo, jis visus auklėjo, kaip gyventi reikia ;D
Anonimas
5427
Cia gal aukletojas toks? :D :D :D
Anonimas
5427
klasėj :D
|

