Kito nelaimė - tik lietuvį priverčia juoktis.

2009.12.19 Ernestas
  • 139
17
Kito nelaimė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
durniai gi ten skiepus jiem daro ;D tas juokias kol gali..... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
negražu juoktis iš kitų xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
ko cia juoktis vaikas nukraujuos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
blemba bet rimtai juokinga kai kitas uzsigauna aisku su saiku, ne tai kai kraujo asarom verkia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
Nu kaip baisu isipjove xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
Ne wien lietuvoi juokiasi is kitu...
Sania 5900    
Geriau butu ne juoktis o dziaugtis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
#1 sitas debilas, o demotyvacija gera ;)
Ernestas 5909    
apie ką ir kalbu kad Lietuviai nemoka iš savęs pasijuokti :) šiek tiek atlaidumo ir viskas bus čiki :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
o Dieve, gal jūs nežinojot, kad Lietuva yra pati pirma sąraše, kuriame surašytos valstybės pagal patyčias? ;)
tai taip kad, žmogus teisybę čia pasakei : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
cia del to.kad brolis turi pimpaliuka o ji ne...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5973    
NX ernestai sunervinai... Biski galvok ka rasai
Lijanelea911 5979    
:D AI NU!!! xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
Man tai pvz rimtai juokinga kai koks draugas nukrenta ar pns :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6021    
reikia gi juoktis is saves ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6029    
True
Nuotraukos nėra
Anonimas 6031    
jei pats kuris parasei esi lietuvis tai eik susidegink zalty.
Grįžti į viršų