Kito nelaimė - tik lietuvį priverčia juoktis.

2009.12.19 Ernestas
  • 139
17
Kito nelaimė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
durniai gi ten skiepus jiem daro ;D tas juokias kol gali..... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
negražu juoktis iš kitų xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
ko cia juoktis vaikas nukraujuos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
blemba bet rimtai juokinga kai kitas uzsigauna aisku su saiku, ne tai kai kraujo asarom verkia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
Nu kaip baisu isipjove xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Ne wien lietuvoi juokiasi is kitu...
Sania 5903    
Geriau butu ne juoktis o dziaugtis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
#1 sitas debilas, o demotyvacija gera ;)
Ernestas 5912    
apie ką ir kalbu kad Lietuviai nemoka iš savęs pasijuokti :) šiek tiek atlaidumo ir viskas bus čiki :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
o Dieve, gal jūs nežinojot, kad Lietuva yra pati pirma sąraše, kuriame surašytos valstybės pagal patyčias? ;)
tai taip kad, žmogus teisybę čia pasakei : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
cia del to.kad brolis turi pimpaliuka o ji ne...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
NX ernestai sunervinai... Biski galvok ka rasai
Lijanelea911 5983    
:D AI NU!!! xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6013    
Man tai pvz rimtai juokinga kai koks draugas nukrenta ar pns :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6024    
reikia gi juoktis is saves ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6032    
True
Nuotraukos nėra
Anonimas 6035    
jei pats kuris parasei esi lietuvis tai eik susidegink zalty.
Grįžti į viršų