rytfaniai,jus geriau patylekit,nes ir taip su savo apgailetina komanda shude iki ausu sedit!
Kita vertus... - Bent jau užpakalį pašildys
Anonimas
4870
Anonimas
4870
rytfaniai,jus geriau patylekit,nes ir taip su savo apgailetina komanda hude iki ausu sedit!
Anonimas
5120
Daunas kurejas.Geda uz tokius nevykelius Lietuvoj.
Anonimas
5120
Vis didesnė nauda nei iš ŽK
Anonimas
5121
Zemas lygis stumti ant komandos, gi ten irgi Lietuviai zaidzia kurie ringtinei zaidzia nzn man tai nesamone stumti..
Anonimas
5121
jau sikinyko sepetys kad apauges.....
Anonimas
5121
#6. Paziurek pirma komentara klauno forse
Anonimas
5121
teip > Tikrai teip, nes jis ne tam skirtas bulvianosi.
Anonimas
5121
www.demotyvacijos.lt/demesio-1272958.html
Anonimas
5122
Zalgirio salikas net uzpakalio nesusildytu.
Anonimas
5122
Na, asilai fanbojai, pradėkit pjautis, kuri komanda geresnė...
fak1n
5122
Uztad su zalgirio salyku puiku sikna valytis , ipac kai viduriavimas buna.
Anonimas
5131
hey hey
Anonimas
5149
Žalia balta
|

