Kiek mokiausiu - Nė karto jų nenaudojau

2013.04.09 Matrica69
  • 27
7
Kiek mokiausiu







Nuotraukos nėra
Anonimas 4823    
#4 watch out we have a badass over here
Nuotraukos nėra
Anonimas 4824    
tai blogai mokeisi
Ignassin 4824    
#4 Taip. Ir be to tie rimtesni išjungus ir vėl įjungus ekraną- nepamiršta kas atmintyje įvesta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4824    
Jei jau naudojiesi tokiomis funkcijomis, tai geriau būtų įsigyti rimtesnį skaičiuotuvą, nes tokie žaislai kaip šitas skirti tik paprastiems skaičiavimams.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4824    
#2
dekui, zinosiu dabar :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 4824    
#1 Kai daugiau skaičiavimų, kad įsimintų, kuriuos nori rezultatus. Ir kad juos paskui galėtum naudoti.

MC - reiškia Memory clear
MR - Memory read
O, M- ir M+ leidžia sudėti duomenis atmintyje taip pat ir atimti. Būna patogu tada, kai reikia atlikti daug nuoseklių skaičiavimų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4824    
kam jie reikalingi?
Grįžti į viršų