asd - koja ir masinos svoris yra du skirtingi dalykai, tiek svoriu tiek savo sandara ;)
Keushai - Sveikas protas parduodamas atskirai
Anonimas
5960
Anonimas
5962
Bet pradžioje normaliai važiavo, o tik paskui įlūžo, nes pradžioje tarpas tarp vėžių neliestas.
Anonimas
5987
bet siaip tai smagu vazineti ant uzsalusio tvenkinio, upes ar ezero (mmm)
Anonimas
5992
kad jis bibojo pts lipt ant ledo tai sumastė užvažiuot pagiriotas :D
Anonimas
5996
o negalejo jis pirmiau uzdet kojos ant ledo ? :D
Anonimas
6002
pz čia tai gerulis idiotas :D:D:D žinau kur ir kas čia taip pasivažinėjo :D bandė užvažiuot ant ledo po savaitės šalčių :D:D:D
Anonimas
6021
tu cia?
Anonimas
6030
LmO xD
|

