asd - koja ir masinos svoris yra du skirtingi dalykai, tiek svoriu tiek savo sandara ;)
Keushai - Sveikas protas parduodamas atskirai
Anonimas
5956
Anonimas
5958
Bet pradžioje normaliai važiavo, o tik paskui įlūžo, nes pradžioje tarpas tarp vėžių neliestas.
Anonimas
5983
bet siaip tai smagu vazineti ant uzsalusio tvenkinio, upes ar ezero (mmm)
Anonimas
5988
kad jis bibojo pts lipt ant ledo tai sumastė užvažiuot pagiriotas :D
Anonimas
5992
o negalejo jis pirmiau uzdet kojos ant ledo ? :D
Anonimas
5998
pz čia tai gerulis idiotas :D:D:D žinau kur ir kas čia taip pasivažinėjo :D bandė užvažiuot ant ledo po savaitės šalčių :D:D:D
Anonimas
6017
tu cia?
Anonimas
6026
LmO xD
|

