asd - koja ir masinos svoris yra du skirtingi dalykai, tiek svoriu tiek savo sandara ;)
Keushai - Sveikas protas parduodamas atskirai
Anonimas
5955
Anonimas
5957
Bet pradžioje normaliai važiavo, o tik paskui įlūžo, nes pradžioje tarpas tarp vėžių neliestas.
Anonimas
5982
bet siaip tai smagu vazineti ant uzsalusio tvenkinio, upes ar ezero (mmm)
Anonimas
5987
kad jis bibojo pts lipt ant ledo tai sumastė užvažiuot pagiriotas :D
Anonimas
5991
o negalejo jis pirmiau uzdet kojos ant ledo ? :D
Anonimas
5997
pz čia tai gerulis idiotas :D:D:D žinau kur ir kas čia taip pasivažinėjo :D bandė užvažiuot ant ledo po savaitės šalčių :D:D:D
Anonimas
6016
tu cia?
Anonimas
6025
LmO xD
|

