asd - koja ir masinos svoris yra du skirtingi dalykai, tiek svoriu tiek savo sandara ;)
Keushai - Sveikas protas parduodamas atskirai
Anonimas
5959
Anonimas
5961
Bet pradžioje normaliai važiavo, o tik paskui įlūžo, nes pradžioje tarpas tarp vėžių neliestas.
Anonimas
5986
bet siaip tai smagu vazineti ant uzsalusio tvenkinio, upes ar ezero (mmm)
Anonimas
5991
kad jis bibojo pts lipt ant ledo tai sumastė užvažiuot pagiriotas :D
Anonimas
5995
o negalejo jis pirmiau uzdet kojos ant ledo ? :D
Anonimas
6001
pz čia tai gerulis idiotas :D:D:D žinau kur ir kas čia taip pasivažinėjo :D bandė užvažiuot ant ledo po savaitės šalčių :D:D:D
Anonimas
6020
tu cia?
Anonimas
6029
LmO xD
|

