Sis vaikinukas dar niekada nenuvyle :D
Keturios minutės - Dėl kurių buvo verta žiūrėti
Anonimas
4912
Emma11956
4912
Mano nuomone geriausia vietą- ,,Ką norit, kad paparodijuočiau? Virgį Stakėną? Gerai... Uuuu... žiūrėkit, aš virgis stakėnas!'' :D
paramatas
4912
Good one
Anonimas
4913
Tai va cia kazkas panasaus irgi :D www.youtube.com/watch?v=uiedE2LUV0I
Tomax
4913
Man Kalėdų be sniego nebūna
Anonimas
4913
Lopas tu kad slepies po Lol nicku. :D
Anonimas
4913
O tavo mama smirdi
Anonimas
4913
Tu lopas
Anonimas
4913
Jis lopas.
|

